Ukrayna reklam ajansı olarak faaliyet gösteren bibrando olarak, bu yazımızda sizler için ukrayna reklam ajansı, ukrayna sosyal medya ajansı ve ukrayna reklam ajansları kelimelerini genişleteceğiz. Ukrayna reklam ajansı seçilirken dikkat edilmesi gerekenleri, bununla birlikte; hizmet tanımlamalarının neler olduğunu kalem kalem işleyeceğiz. En önemlisi ise “Neden bibrando?” Sorusunun cevabını vereceğiz.

Reklam Ajansının Görevleri Nelerdir?

Reklam ajansı çok geniş bir kavramdır. Ukrayna, reklam ajansı konusunda özellikle Türkçe bilen, Türkçe konuşan ve Türkçe düşünen bir ajans hususunda oldukça eksik bir ülke. Bizler bu eksikliği giderip, özellikle Ukrayna’da herhangi bir şekilde iş yapmakta olan, Türk asıllı (büyük – küçük ölçekli) işletmeler için sosyal medya yönetimi hizmeti veriyoruz.

Reklam senaryolarını oluşturup, tüm kurguları gerçekleştirdikten sonra re-marketing ve re-targeting reklam modülleriyle tamamıyla “satış odaklı” reklam yapıyoruz. Sosyal medya yönetimi konusunda ise “Etkili sosyal medya yönetimi” başlığını vurgulayıp; sadece tasarım paylaşalım, kurumsal kimlik kazandıralım edasıyla değil, direkt olarak satış yapalım, mevcut satışları artıralım stratejisiyle yönetim yapıyoruz.

Yani, Ukrayna reklam ajansı ağacının, “sosyal medya yönetimi” ve “sosyal medya reklam yönetimi” dallarını en iyi ve en hassas bir şekilde yönetiyor, sizlerin dijitalde bir “marka” olmasını sağlıyoruz. Biz buyuz, peki genel bir reklam ajansının görevleri nelerdir?

Bir dijital reklam ajansının 4 temel hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler aşağıda sıralandığı gibidir:

  • Pazarlama konusunda müşterilerine tavsiyeler vermek, kurgularını yapıp; reklamları yayına almak.
  • İletişim konusunda müşterilerini bilgilendirip, onlara tavsiyeler vermek.
  • Reklamların dijital platformlarda yayılmasını ve etkili sonuç getirmesini sağlamak.
  • Reklam bütçesini yönetip, en düşük maliyetlerle en yüksek sonuçlara ulaşmak.

Bibrando, bu 4 temel hizmeti benimseyerek, geliştirip kendi içerisinde bu hizmetleri 10 farklı kalemde ele alıp; tamamını kusursuz bir şekilde uygulamaktadır.

Ukrayna Reklam Ajansı Seçimi

Ukrayna reklam ajansı seçimi, yine önemli hususlardan biridir. Seçim yapmadan önce geniş bir filtreleme yapıp; bu filtrelemeyi git gide 1 firmaya ulaşana kadar daraltmak gerekir. Bu noktada potansiyel müşterilerimizin rahat olduğunu söylemek isteriz. Rekabetin olmaması (Türk işletmeciler için) sebebiyle tercih yapmak oldukça basit olacaktır.

Ukrayna reklam ajansı seçimi yapacaksanız, aşağıdaki hususları dikkate alarak hangi ajansla çalışacağınıza karar vermelisiniz.

  1. Ukrayna reklam ajansının potansiyel kitle ulaşım raporu. (Belirlediğiniz anahtar kelimede, hangi maliyetle ne kadar kişiye ulaşacağınızı gösteren tablosu)
  2. Daha önce yaptıkları işler ve referansları. (Elde ettiği başarılar ve başarısızlıklar)
  3. Firmanın çözüm ortağı ağı. (Google – Facebook partnerliği, Influencer ulaşım olanağı vb.)
  4. Firmanın daha önce yaptığı reklam kurguları ve bu kurgular sonucunda elde ettiği sonuçlar.

Söz konusu 4 maddeyi ele aldığımızda, tüm ajansları karşılaştırıp; hangisiyle çalışacağınıza karar verebilirsiniz. Bunların tamamı temel konulardır. İletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Ukrayna Reklam Ajansı bibrando Hizmetleri

bibrando, “Ukrayna reklam ajansı” konusunda 5 ana başlıkta hizmet vermektedir. Bu hizmetler ise aşağıda sıralandığı gibidir:

Yukarıda yer alan 5 ana başlığın da yine kendi içinde ayrılan alt başlıkları bulunmaktadır. Bu alt başlıkları, istediğiniz hizmetin üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

Ukrayna reklam ajansı seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, firmamızla ilgili detaylı bilgi almak için hem sitemizi gezebilir, hem de bizlere birçok farklı iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Burada, iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ukrayna Reklam Ajansı İçin Neden bibrando?

Ukrayna reklam ajansı için neden bibrando’yu seçmelisiniz? Bizce bunun 4 ana sebebi var. Söz konusu 4 ana sebebimizle “kesinlikle bizimle çalışmalısınız” mesajını net olarak verdiğimizi düşünüyoruz. İşte o ana sebepler:

1- Sahiplik

Bibrando olarak sizin projelerinize sizden daha fazla sahip çıkar, firmanızı benimseriz. Bu da; hizmet kalitemizi 2 katına çıkarır. Kendi projemizi yürütür gibi sizin projenizi yürütürüz.

2- Tercüme

Tercüme, Ukrayna’da iş yapan Türk firmaları için oldukça büyük bir maliyet getiriyor. Bibrando ile bu maliyetten de kurtulursunuz. Tamamı Ukraynalılardan oluşan ekibimizle birlikte sizlere hem Türkçe hem Ukraynaca hizmet verebiliriz.

3- Tecrübe

bibrando’yu tercih etmeniz için bir diğer sebebiniz ise tecrübedir. Alanında uzun yıllardır tecrübe kazanmış, başarılı isimlerin bir araya geldiği bibrando, bu profesyonellik ve tecrübesiyle sizleri son derece etkileyecektir.

4- Yapay Zeka

En sevdiğimiz konu yapay zeka! Yapay zeka teknolojimiz sayesinde rakiplerinizden her zaman ileride olur, her zaman dikkat çeken siz olursunuz!

 

Translate »