Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Sosyal medya reklamcılığında yapılan en büyük hata kolay sanılmasıdır. Ne yazık ki işler; Instagram’da “Gönderiyi Öne Çıkar” butonuna basarak ilerlemiyor.
bibrando olarak sosyal medya reklamcılığında re-targeting, re-marketing modellerini benimsiyor, işlemlerimizi Facebook Business Manager aracılığıyla, dönüşüm odaklı bir şekilde gerçekleştiriyor ve en düşük maliyetle, maksimum sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

re-marketing

yeniden pazarlama stratejisiyle, hedef kitlenin tamamına ürünü satmaya çalışıyoruz.

re-targeting

olur da hedef kitlemizden almayanlar olduysa diye, bu kitleyi her alanda kullanmak adına cookieler kullanıyoruz.

Reklam Kurgusu

reklam kurgu ve senaryosu her şeydir diyerek, amatör reklamlar değil; etkileşimi ve beraberinde pazarlamayı artıracak reklam senaryoları oluşturuyoruz.
bibrando ile sosyal medya reklamlarının önemi

Sosyal medya, gelişen teknoloji çağında en önemli iletişim aracı olarak görülüyor. Peki, bibrando ve markanız tarafında önemi nedir?

Nokta Hedef

Hedef kitlenizi noktasına kadar doğru belirler ve direkt olarak bu kitleye ulaşır, gereksiz harcama yapmamanızı sağlarız. Bunu gerçekleştirirken, tıklama başı en düşük maliyeti sunar, reklam alanında tasarrufunuzu 2'ye katlarız.

Yeniden Pazarlama

re-marketing ve re-targeting terimleri özünde farklı olsa da amaçları aynıdır. Biz 2 terimi de benimser, yeniden pazarlama stratejisiyle elimizdeki kitleye satın aldırana kadar gösterim işlemi uygularız.

Yapay Zeka

yine kullandığımız yapay zeka teknolojisi sayesinde, hedef kitlemizi olduğu kadar tanımaya çalışır ve bu kitlenin ilgi alanlarına yönelik çalışmalar gerçekleştiririz.

Müşteri Sadakati

Müşteri sadakati bizim için oldukça önemli bir konudur. Bu sebepten dolayı 1 kez kazandığımız müşteriyi de yine kaybetmemek adına ilgi alanına göre çalışmalar gerçekleştirir, sadakatinin devam etmesini sağlarız.

Platform Farkı Olmadan...

Platform farkı olmadan ilerler, tüm sosyal ağlarda reklamlarınızı yayınlayabilir ve tüm bu yayınlama sürecini profesyonel bir şekilde yönetiriz.

En İyi Yaklaşım

Çok derin bir okyanus olan sosyal medyada, işletmeniz için en iyi yaklaşımı belirler bu yaklaşıma yönelik çalışmalar gerçekleştiririz, bu sayede her şey noktası noktasına doğru yapılmış olur.
Ücretsiz Teklif Al

  Neden bibrando'yu tercih etmelisiniz?
  bizi tercih etmeniz için sebep çok fazla fakat biz size şöyle açıklayalım:
  • bibrando, markanızı kendi markası gibi görür ve tüm çalışmaları benimseyerek gerçekleştirir.
  • bibrando’nun ekibi tamamen Ukrayna uyruklulardan oluşur ve bu sebepten ekstra bir tercüme ihtiyacı doğmaz.
  • bibrando’nun her hizmet dalında kullandığı birbirinden farklı yapay zeka sistemleri bulunmaktadır. Bu da rakiplerinizden her daim önde olmanızı sağlar.
  #bibrando

  Plan

  Planlama, her şeyin başlangıcıdır diyor, ve tüm süreci planlayarak; raporlayarak; sentezleyerek ilerliyoruz.
  #bibrando

  İlham

  İlham, sanatçıların sık sık dile getirdiği bir kelimedir. Sizler için Dünya'nın en büyük markalarından ilham alıyoruz. Markanızı sanat gibi yükseltiyoruz.
  #bibrando

  İpucu

  İpucu mu? Dediğinizi duyar gibiyiz. Evet İpucu! Her adımımızda kitlemize ipuçları sunuyor ve bilinçaltına işleme yöntemleriyle markanızı işliyoruz.
  #bibrando

  Güncellik

  Güncellik olmadan olmaz. Sosyal medya platformlarının algoritması, güncelliği oldukça seven bir yapıdadır. Bu yüzden sık sık güncellemelerle karşı karşıya bırakıyoruz.
  #bibrando

  Konsültasyon

  Sosyal medya bir ekip işidir. Biz de konsültasyon sürecimizle birlikte; tüm markayı masaya yatırıp ekiple düşünüyor, ekiple tanı koyuyor, ekiple sonuçlandırıyoruz.
  media

  Q & A

  Soru ve cevaplarla hizmet / ürünümüzü akılda tek bir soru işareti kalmayana kadar açıklıyor ve hedefi tam 12'den vuruyoruz.
  99999+
  Ulaşılacak Potansiyel Kişi
  50+
  Yapılacak Günlük Potansiyel Satış
  50000+
  Datası Alınabilecek Potansiyel Kişi
  10000+
  Re-Marketing Yapılacak Potansiyel Kişi

  Sıkça Sorulan Sorular
  • bibrando, bu hizmetler için ne kadar ücret talep eder? (bibrando her firma için özel bütçe oluşturur, ihtiyaca göre çözüm üretir)
  • bibrando, bu hizmetleri ne kadarlık sürede gerçekleştirir? (bibrando tüm hizmetlere anlaşma günü itibarıyla başlar ve sözleşme süresince devam eder.)
  • bibrando, hangi sosyal medya hesaplarını yönetir? (bibrando, markanıza değer katacak olan tüm sosyal mecralara katılmanızı ve aktif olmanızı sağlar)
  • markanın bütçesi nedir?
  • markanın büyüme hedefi nedir?
  • markanın kurumsallık boyutu nedir?

  bu soruların cevabını ön görüşmemizde kesinlikle istiyoruz.

  Translate »