Influencer Marketing Yönetimi
bibrando olarak, Dünya’nın en iddialı influencer marketing ajansıyız diyor ve bunu derken hiç düşünmüyoruz bile. Çünkü kullandığımız yapay zeka sistemi sayesinde, firmanıza en uygun influencerı buluyoruz.
Herkes Sizin Hedef Kitleniz Olamaz, Olmamalı! Bu sebepten dolayı, doğru ürünler için doğru influencer seçiminde kitle analizi yaparak yardımcı oluyoruz. Kullanıcı alışkanlıklarına göre strateji oluşturuyor, mikro influencer mı yoksa makro influencer mı sorusunun cevabını kendimize verip, kolları sıvıyoruz!

Mikro - Makro

Bütçenize ve ürününüze göre, mikro influencer mı yoksa makro influencer mı seçilmesi gerektiğini analiz ediyoruz.

Kitle Analizi

Kitle analizini doğru bir şekilde yapıyor, gereksiz harcamalardan kaçınarak direkt olarak doğru kitleyle çalışmanızı sağlıyoruz.

Strateji

Tüm altyapı tamamlandıktan sonra, en etkili sonucu alabilmek adına strateji oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz stratejiyle satış odaklı düşünüyoruz.
bibrando ile influencer marketing!
Uzaktan bakıldığında, ödeme yapıp anlaşılan ve başka detayı olmadığı zannedilen influencerların birçok detayı vardır. Bu detaylara dikkat edilmezse, tüm bütçe çöpe gidebilir!

"Her Ürünün Ünlüsü"

Günümüzde yüzlerce makro, onbinlerce mikro influencer bulunmaktadır. Bu influencerlerın kitleleri ise kendilerine göre değişmektedir. Burada her şeyden önce her ürünün ünlüsü mü değil mi ona bakılmalıdır. Bu tarz bir influencer bizim işimize uzaktır.

Doğru Ürün - Doğru Influencer

Influencerların alanları, hitap ettikleri kitle birbirinden farklıdır. Kimi influencer kadınlara, kimi çocuklara, kimi erkeklere, kimi evlilere, kimi ev hanımlarına hitap etmektedir. Sizin ürününüz hangi pazara aitse, o pazara yönelik doğru influencer bulmak oldukça önemlidir.

Kullanıcı Alışkanlıkları

Doğru influencerı bulmak yeterli mi? Elbette değil. Bu noktada da kullanıcı alışkanlıkları ön plana çıkıyor. Kullanıcı alışkanlıklarına göre doğru stratejiyi oluşturarak, bu strateji ışığında bir reklam kurgusu yapılmazsa; yine bütçe çöpe gidebilir, reklam gösterilir, herhangi bir etkileşim alınamaz.

Hedef Kitle

bibrando olarak yapay zeka teknolojimizle direkt olarak hedef kitle analizi yapıp, kimlere hitap ettiğini net bir şekilde görebiliyoruz. Ardından ise "herkes sizin hedef kitleniz olamaz" anlayışıyla gerekli filtrelemeleri yapıp; size uygun olan kitleye hitap eden influencer ile çalışma gerçekleştiriyoruz.

Bütçe Yönetimi

Günümüzde aylık 1.000 TL bütçeyle de influencer yakalayabilirsiniz, 1.000.000 TL ile de; burada bütçenizi en etkin şekilde ve en doğru adımlarla kullanmanız oldukça önemlidir. Aksi takdirde boşa yapılan harcamadan başka hiçbir şey yapılmamış olur. bibrando, bu alanda en iyi şekilde bütçe yönetimi. hizmetini de sunmaktadır.

Mikro - Makro

Bazı ürünler makro influencer ile, bazı ürünler ise mikro influencer ile çalışmayı gerektirir. Stok miktarı, ürün bilinirliği ve çok daha fazla detay ele alınarak, bütçeniz de göz önünde bulundurularak hangi stratejinin benimseneceği tespit edilir.
Ücretsiz Teklif Al

  Neden bibrando'yu tercih etmelisiniz?
  bizi tercih etmeniz için sebep çok fazla fakat biz size şöyle açıklayalım:
  • bibrando, markanızı kendi markası gibi görür ve tüm çalışmaları benimseyerek gerçekleştirir.
  • bibrando’nun ekibi tamamen Ukrayna uyruklulardan oluşur ve bu sebepten ekstra bir tercüme ihtiyacı doğmaz.
  • bibrando’nun her hizmet dalında kullandığı birbirinden farklı yapay zeka sistemleri bulunmaktadır. Bu da rakiplerinizden her daim önde olmanızı sağlar.

  Sıkça Sorulan Sorular
  • bibrando, bu hizmetler için ne kadar ücret talep eder? (bibrando her firma için özel bütçe oluşturur, ihtiyaca göre çözüm üretir)
  • bibrando, bu hizmetleri ne kadarlık sürede gerçekleştirir? (bibrando tüm hizmetlere anlaşma günü itibarıyla başlar ve sözleşme süresince devam eder.)
  • bibrando, hangi sosyal medya hesaplarını yönetir? (bibrando, markanıza değer katacak olan tüm sosyal mecralara katılmanızı ve aktif olmanızı sağlar)
  • markanın bütçesi nedir?
  • markanın büyüme hedefi nedir?
  • markanın kurumsallık boyutu nedir?

  bu soruların cevabını ön görüşmemizde kesinlikle istiyoruz.

  Translate »