Aliexpress Satış Artırma
Dünya’nın en büyük e-ticaret platformu olan Aliexpress’de satışlarınızı artırmanız için gerekli tüm aksiyonları alıyor, sizi başarıya götürüyoruz.
Satıcı sayısı, son açıklanan verilere göre milyona yaklaşan Aliexpress’te şu günden itibaren “yeni satıcı” olup, profesyonel destek almadan satış yapmak imkansız hale gelmiştir. Biz bibrando olarak bu imkansızlığı ortadan kaldırıyoruz.

Öne Çıkarma

Ürünlerinizi, Aliexpress algoritmasına uygun hale getiriyor, gerekli aksiyonları almamızın ardından öne çıkarmak adına ilk aşamayı tamamlıyoruz ve aksiyonlarımızı sıralıyoruz.
Devamı...

Yorum & Değerlendirme

Yorum ve değerlendirme hizmetimizle, oldukça gelişmiş sistemlerle "gerçek insanlara" ürününüzü ulaştırıyor ve karşılığında yorum - değerlendirme yapmalarını sağlıyoruz. Bu sayede güven kazanıyoruz.
Devamı...

Kurgu & Senaryo

Ürünlerinizi öne çıkarmak adına atacağımız her adımı kurguluyor, üzerine senaryo yazıyoruz. Bu senaryo dahilinde ilerleyerek, tek hedefimizi satışa doğrultuyoruz.
Devamı...
BiBrando ile AliExpress Satış Arttırma Yöntemleri!

Kendi Trafiğinizi Kendiniz Yaratın

AliExpress mağazanıza özel tasarlanan bir instagram hesabı ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz alışveriş yapmak istediklerinde onları AliExpress mağazanıza yönlendirerek mağazanız takipci kazanabilir AliExpress algoritmasında yükselebilirsiniz.

Yurt Dışında Reklam

Yönetmiş olduğumuz sosyal medya hesaplarınızı pazarın dinamik özellikleri ile etkileşim ve satış odaklı reklamlar yapıyor olmanızı sağlıyoruz. Bu sayede hedef kitlenize çok daha hızlı ulaşıp, satışlarınızı arttırabiliyorsunuz.

Rusça Dili Konuşulan Influencerlar ile Çalışın !

Sizin için Rusça dili konuşulan ülkelerden micro influencerlar buluyoruz. Bulduğumuz influencerlar ile ürün ve çok düşük sembolik ücretler karşılığında çalışabiliyorsunuz. Bu sayede AliExpress mağazanızda ki ürünleriniz yeni müşteriler ile tanışıyor.

AliExpress Ürün Yorumları

Kullanmış olduğumuz özel strateji ile çok düşük maliyetler ile müşteriler tarafından fotoğraflı ve olumlu yorumlar almanızı sağlıyoruz. Bu sayede AliExpress algoritmasında ürünleriniz ön plana çıkıyor ve yeni müşteriler için ürünleriniz güven veriyor.

 

 

Ücretsiz Teklif Al

  Neden BiBrando'yu tercih etmelisiniz?
  bizi tercih etmeniz için sebep çok fazla fakat biz size şöyle açıklayalım:
  • bibrando, markanızı kendi markası gibi görür ve tüm çalışmaları benimseyerek gerçekleştirir.
  • bibrando’nun ekibi tamamen Ukrayna uyruklulardan oluşur ve bu sebepten ekstra bir tercüme ihtiyacı doğmaz.
  • bibrando’nun her hizmet dalında kullandığı birbirinden farklı yapay zeka sistemleri bulunmaktadır. Bu da rakiplerinizden her daim önde olmanızı sağlar.

  Sıkça Sorulan Sorular
  • bibrando, bu hizmetler için ne kadar ücret talep eder? (bibrando her firma için özel bütçe oluşturur, ihtiyaca göre çözüm üretir)
  • bibrando, bu hizmetleri ne kadarlık sürede gerçekleştirir? (bibrando tüm hizmetlere anlaşma günü itibarıyla başlar ve sözleşme süresince devam eder.)
  • bibrando, hangi sosyal medya hesaplarını yönetir? (bibrando, markanıza değer katacak olan tüm sosyal mecralara katılmanızı ve aktif olmanızı sağlar)
  • markanın bütçesi nedir?
  • markanın büyüme hedefi nedir?
  • markanın kurumsallık boyutu nedir?

  bu soruların cevabını ön görüşmemizde kesinlikle istiyoruz.

  Translate »