Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Markanıza değer katacak, satışlarınızı artıracak ve bununla birlikte kurumsal imaja sahip olacağınız sosyal medya yönetimi için doğru adrestesiniz!
bibrando olarak sosyal medya yönetimi noktasında oldukça hassasız. Firmanızı kendi firmamız gibi sahiplenir, 360 derece tüm sosyal medya gereksinimlerini karşılarız.

İçerik Planlama

İlk aşama her daim, amaca ve pazara uygun içeriklerin planlaması ve yayına alınmasıdır.

Hedef Kitle Analizi

Pazarda yer alan hedef kitlenin en ince detayına kadar analizi gerçekleştirilir ve data toplanır.

Pazarlama

Ardından ise bu kitleye ürünlerimizi, hizmetlerimizi ulaştırmak adına pazarlama çalışmaları başlar.
bibrando ile sosyal medyanın önemi

Sosyal medya, gelişen teknoloji çağında en önemli iletişim aracı olarak görülüyor. Peki, bibrando ve markanız tarafında önemi nedir?

Değer

Günümüzde sosyal medya hesabı olmayan veyahut olup da düzgün görünmeyen firmaların marka değeri ne yazık ki dijitalde istenilen seviyeye getirilememektedir. Sosyal medya değer katar.

Ulaşım

Fiziki işletmeniz günde en fazla ne kadar kişiye ulaşıyor? Sosyal medyada bu soruyu sorduğumuzda milyonlarca kişiye ulaşabildiğimizi söyleyebiliriz.

Sınırsızlık

Bizim için mahalle, ilçe, il, köy, kasaba, ülke sınırlarının hiçbir önemi yok. İstediğimiz bölgeye, istediğimiz an, istediğimiz içeriği gösterebiliriz.

Hedef Kitle

Fiziki mağazanın hedef kitlesi gibi, sosyal medyanın da bir hedef kitlesi bulunmaktadır. Burada yapay zeka teknolojimiz sayesinde, kısa sürede hedef kitle analizi yapabiliyor ve istediğimiz pazarlama taktiğini bu kitleye uygulayabiliyoruz.

Pazarlama

Sosyal medya bizim için bir araç. Dijital pazarlama aracı. Bu noktada çantamızı alıp kapı kapı dolaşmıyor, gönderimizi yüklüyor; hesap hesap geziniyoruz. Devamında ise yüz yüze pazarlama adımına geçilmesi için etkin taktiklerimizi uyguluyoruz.

Bilinirlik

Belirlenen hedef kitleye yönelik ardı ardına çalışmalar gerçekleştirildiğinden dolayı marka bilinirliği de x2 - x3 - x10 - x50 - x100 şeklinde kademe kademe artış göstermektedir.
Ücretsiz Teklif Al

  Neden bibrando'yu tercih etmelisiniz?
  bizi tercih etmeniz için sebep çok fazla fakat biz size şöyle açıklayalım:
  • bibrando, markanızı kendi markası gibi görür ve tüm çalışmaları benimseyerek gerçekleştirir.
  • bibrando’nun ekibi tamamen Ukrayna uyruklulardan oluşur ve bu sebepten ekstra bir tercüme ihtiyacı doğmaz.
  • bibrando’nun her hizmet dalında kullandığı birbirinden farklı yapay zeka sistemleri bulunmaktadır. Bu da rakiplerinizden her daim önde olmanızı sağlar.
  #bibrando

  Plan

  Planlama, her şeyin başlangıcıdır diyor, ve tüm süreci planlayarak; raporlayarak; sentezleyerek ilerliyoruz.
  #bibrando

  İlham

  İlham, sanatçıların sık sık dile getirdiği bir kelimedir. Sizler için Dünya'nın en büyük markalarından ilham alıyoruz. Markanızı sanat gibi yükseltiyoruz.
  #bibrando

  İpucu

  İpucu mu? Dediğinizi duyar gibiyiz. Evet İpucu! Her adımımızda kitlemize ipuçları sunuyor ve bilinçaltına işleme yöntemleriyle markanızı işliyoruz.
  #bibrando

  Güncellik

  Güncellik olmadan olmaz. Sosyal medya platformlarının algoritması, güncelliği oldukça seven bir yapıdadır. Bu yüzden sık sık güncellemelerle karşı karşıya bırakıyoruz.
  #bibrando

  Konsültasyon

  Sosyal medya bir ekip işidir. Biz de konsültasyon sürecimizle birlikte; tüm markayı masaya yatırıp ekiple düşünüyor, ekiple tanı koyuyor, ekiple sonuçlandırıyoruz.
  media

  Q & A

  Soru ve cevaplarla hizmet / ürünümüzü akılda tek bir soru işareti kalmayana kadar açıklıyor ve hedefi tam 12'den vuruyoruz.
  99999+
  Ulaşılacak Potansiyel Kişi
  50+
  Yapılacak Günlük Potansiyel Satış
  50000+
  Datası Alınabilecek Potansiyel Kişi
  10000+
  Re-Marketing Yapılacak Potansiyel Kişi

  Sıkça Sorulan Sorular
  • bibrando, bu hizmetler için ne kadar ücret talep eder? (bibrando her firma için özel bütçe oluşturur, ihtiyaca göre çözüm üretir)
  • bibrando, bu hizmetleri ne kadarlık sürede gerçekleştirir? (bibrando tüm hizmetlere anlaşma günü itibarıyla başlar ve sözleşme süresince devam eder.)
  • bibrando, hangi sosyal medya hesaplarını yönetir? (bibrando, markanıza değer katacak olan tüm sosyal mecralara katılmanızı ve aktif olmanızı sağlar)
  • markanın bütçesi nedir?
  • markanın büyüme hedefi nedir?
  • markanın kurumsallık boyutu nedir?

  bu soruların cevabını ön görüşmemizde kesinlikle istiyoruz.

  Translate »