Yeni Nesil Dönüşüm
Kampanyaları ile
Satışlarınızı Katlayın!
"bibrando ile markanız öne çıksın" ne klas bir slogan... Markanızı öne çıkarmakla yetinmiyor; herkes tarafından konuşulmanızı sağlıyoruz. Yeni nesil dönüşüm kampanyaları ile 360 derece medya planlamasıyla ürünlerinizin satışını katlıyoruz. Hizmetlerimiz
ingg

Olumlu Reklam Dönüşümleri, Marka Bilinirliği ve Trafik İçin Gerekli Tüm Bilgilere Sahibiz!

Bibrando olarak, rusça konuşulan ülkelerde sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamcılığı yapmaktayız.
Hedef kitlenize en etkili, en doğal ve hızlı şekilde ulaşmak için bizi tercih edin!

Kısaca Hizmetlerimiz
Bibrando sosyal medya haricinde firmanızın dijital alanda her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bilgi ve envantere sahip bir ekiptir.
İşletmenizi 360° sarıp sarmalar 😊

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Biz, sosyal medya hesaplarınızı bir şubeniz olarak düşünür, yönetimini de eksiksiz bir şekilde buna göre gerçekleştirir, satış odaklı düşünürüz. Bu sayede, hem sosyal medya satışlarınızı, hem de marka bilinirliğinizi artırırız.
Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Bu alan dışarıdan oldukça basit görünen bir alandır. Fakat değil. Bugün TV reklamlarından daha önemli bir alan varsa bu da Sosyal Medya Reklamlarıdır. Tasarımından kurgusuna, hedef kitleye ulaşmasından, satışa ve etkileşime dönüştürülmesine kadar her detayı tek tek kurgularız.
Detaylı Bilgi

Destek Hattı

bibrando, tamamen Ukrayna uyruklu çalışanlar barındıran bir şirkettir. Bu sebepten, şirketiniz için ekstra olarak yabancı dil bilen bir çalışan almaya ihtiyacınız bulunmamaktadır. bibrando ekibi, 7 gün 24 saat markanızı destekleyecek destek ekibine sahiptir.
Detaylı Bilgi

Influencer Marketing Yönetimi

Yapay zeka teknolojisiyle Influencer filtrelemesini son derece iyi bir şekilde yaptığımızı iddia etmiyor, direkt olarak söylüyoruz. Sizin için en etkili olacak influencerları kitlesinin nelere ilgi gösterdiğine kadar araştırıp bulur, devamında da çalışmanızı sağlarız.
Detaylı Bilgi

AliExpress Satış Arttırma

AliExpress Dünya üzerinde en çok trafiğe sahip sitelerden birisidir. Bu trafiğin %10' a yakın değerini de Rusça Dili konuşulan ülkelere ait trafiktir. Bizler, dijital pazarlama uzmanlarımızla birlikte AliExpress platformunda satışlarınızı artırabilmeniz için her türlü aksiyonu alırız.
Detaylı Bilgi

Raporlama & Analiz

bibrando'nun en hassas olduğu konu raporlama ve analizdir. Re-marketing ve Re-targeting reklamlarla birlikte tüm müşteri datasını elimizde tutar, reklam kurgularına göre ilgili kitlelere bu reklamları sunarız. Ayrıca bu kitlelerin raporlarını da eksiksiz ve şeffaf bir şekilde tüm detayıyla sizlere sunarız.
BiBrando'nun Diğer Ajanslardan Farkı Nedir?

Pazar Analizi

Potansiyel müşteriler vepazar koşullarını A’dan Z’ye kadar tek bir pixel atlamadan araştırıyor, verileri toplayıp; hazır hale getiriyoruz.

Planlama

Bu müşteriler ve koşullara karşı nasıl bir ürün veya hizmet geliştireceğimizin analizini çıkarıyor, bu analiz doğrultusunda içerik ve reklam planlamasını gerçekleştiriyoruz.

Sunum

Tüm bunlarla birlikte oldukça kalabalık sosyal medya görüntüsünde öne çıkma şansınızı katlayacağımız projemizi sizlere sunuyoruz.

Blog!
Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamcılığı Hakkında Verilebilecek Bazı Tavsiyeler;
Translate »