BiBrando Nedir?
5 yıllık Markalaşma ve Dijital reklamcılık tecrübemizi bibrando çatısı altında topladık. Butik hizmetler ve kurumsal hizmetleri bir araya getirdik. Rusça dili konuşulan tüm ülkelerde sizin ürün ya da hizmetinizin doğru optimizasyonlar ile sosyal medyanın gücü ile tanıtılıyor olmasını sağlayan performans odaklı sosyal medya branding şirketiyiz

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

“Bizi seçmelisiniz çünkü;” kelime kalıbından sonra yaklaşık 100’e yakın sebep sunabiliriz. Bu sebepleri tek tek sıralamak yerine tek bir cümle kullanmak istiyoruz; bu cümleyi ise “en iyisi biziz” olarak tanımlıyoruz. Bizi daha yakından tanımak ister misiniz?

Pazar Analizi

Bir işletmeyle çalışmaya başladığımızda; bu işletmenin potansiyel müşterilerini ve bulunduğu pazarın tüm koşullarını alfabeye göre A'dan Z'ye, sayılara göre 0'dan sonsuza araştırıyoruz. Bu araştırmayı yaparken en ufak da olsa tek bir pixel atlamıyoruz. Tüm verileri tek bir çatı altına topluyor ve hazır hale getirerek tüm işlemlerimizi başlatıyoruz.

Planlama

Planlama bizim için kişisel hayatımızda da, iş hayatımızda da olmazsa olmazımız. Tespit ettiğimiz potansiyel müşterilere ve pazarın koşullarına göre nasıl bir ürün veya hizmet geliştirilmesi gerektiğini veyahut mevcut ürünlerin nasıl öne çıkarılacağını analizlerle belirliyor ve duruma göre günlük / haftalık / aylık planlamalarla birlikte içerik ve reklam planlaması yapıp, sizlere sunup; uyguluyoruz.

Sonuç

Yaptığımız pazar analizi ve planlamayla birlikte çok sayıda aksiyon alıyoruz. Bu aksiyonlarla sizi olumlu sonuçla karşı karşıya bırakıyor ve işin ne kadar keyifli hale geldiğin gösterip, bu noktada artık sizleri keyfini çıkarmayla karşı karşıya bırakıyoruz. Bu aksiyonlar sonucunda ne kadar geliştiğiniz ve büyüdüğünüzün raporunu en ince noktasına kadar sizlere sunuyoruz.
Verilerle BiBrando Başarısı!

Yaptığımız işten keyif alıyor ve verdiğimiz hizmetlere hep daha iyisini nasıl yapabilirizi ekliyoruz. Sonuç mu tabiki Başarı! Hadi Sen de Katıl!

2016

Markalaşma & Dijital Reklamcılık
bibrando ekibi, bundan 5 yıl önce 2016 yılında markalaşma ve & dijital reklamcılık konusunda "uzman" seviyesinde çalışmalara tekil anlamda başlamıştır.

2017

Sektör Yenilikleri
Sektörün 1 yıllık süre içerisinde hızla büyümesiyle birlikte, tüm analizleri ve planlamalarını bu yıla kadar %100 oranda genişletmiştir.

2018

Büyüme & Gelişme
bibrando ekibi için 2018 yılı en önemli yıldır. Tekillikten çoğulluğa geçiş aşamamız ve bununla birlikte bibrando'nun temellerinin atılma aşaması bu yıl gerçekleşmiştir.

2019

Kapsamlı Projeler
bibrando ekibi, henüz bibrando çatısı altında toplanmadan çok kapsamlı projelerde yer alarak, uzmanlıklarını daha da üst seviyelere taşımak adına çalışmalarına devam etti.

2020

bibrando'
bibrando'nun tüm planlamaları ve altyapısının oluşturulması yaklaşık 1 yıl boyunca devam etmiştir. 2021 yılında faaliyete geçmek adına büyük bir heyecan boy göstermiştir.

2021

"BAŞLADIK"
bibrando'nun tüm altyapısının hazır hale gelmesiyle birlikte 2021 yılında bir araya gelerek, tüm uzmanlığımızı siz değerli markalarımızın yükselişi için kullanmaya başladık.
Müşterilerimizin Değerli Görüşleri

bibrando müşterilerinin görüş ve önerileri bizim vazgeçilmezimiz. O yüzden bir yer ayırmak istedik.

Translate »